Krovinių pervežimas kelių transportu

 

Krovinių pervežimas sausumos transportu yra vienas iš dažniausiai naudojamų krovinių gabenimo būdų. Baltic Transit Rail atlieka krovinių pervežimą sausumos transportu Europos, NVS, Rusijos, Baltijos ir Azijos šalių teritorijoje. Krovinių gabenimas atliekamas pagal kiekvienam klientui parengtą individualų maršrutą ir tai leidžia užtikrinti teikiamų paslaugų saugumą ir operatyvumą.

 

 

Krovinių gabenimo kelių transportu privalumai:

  • Lankstus maršrutų planavimas;
  • Krovinių pristatymas „nuo durų iki durų“;
  • Individualaus krovinių pervežimo sudarymas;
  • Pristatoma greitai ir laiku;
  • Krovinio judėjimo kontrolė;
  • Krovinio pristatymas tiksliai nurodytu adresu.

 

Kaip efektyviai išnaudoti visas krovinių gabenimo keliais paslaugas

Krovinių gabenimo keliais paslaugos yra neatsiejama pasaulinio logistikos tinklo dalis, suteikianti keletą privalumų, palengvinančių savalaikį ir tikslų prekių gabenimą. Dėl kainos ir atitinkamo lankstumo krovinių gabenimas kelių transportu yra esminė dinamiškos tiekimo grandinės ekosistemos dalis. Panagrinėkime įvairias priežastis, dėl kurių krovinių gabenimas keliais toks svarbus.

Lankstumas ir lengva prieiga

Krovinių vežimo keliais paslaugos puikiai tinka gabenant prekes į vietas, kurios dėl įvairių aplinkybių gali būti sudėtingai pasiekiamos naudojant kitas transporto rūšis. Krovinių vežimo kelių transportu pasiekiamumas skatina ekonomikos plėtrą ir prekybą, įtraukiant net atokiausias vietoves į tiekimo grandinę.

• Maršruto planavimo lankstumas

Kelių transporto maršrutai planuojami daug lanksčiau, lyginant su kitomis transportavimo rūšimis. Didžiulė kelių ir greitkelių sistema leidžia lengvai nukreipti krovinius, kilus spūstims, uždarant kelius ar iškilus kitoms nenumatytoms problemoms. Šis lankstumas leidžia greitai reaguoti į besikeičiančias sąlygas, garantuojantis savalaikį krovinių pristatymą keliais.

• Sąnaudų efektyvumas

Ypač trumpų ir vidutinių atstumų vežimas keliais gali būti ekonomiškesnis pasirinkimas nei kitomis transporto rūšimis. Kelių infrastruktūrai paprastai reikia mažiau pradinių investicijų, lyginant su geležinkelių ar oro transportu. Be to, galimybė pristatyti prekes tiesiai iš gamyklos iki kliento durų sumažina tarpininkų kiekį bei transportavimo kaštus.

• Operatyvumas ir efektyvumas

Krovinių gabenimo keliais paslaugos yra geriausias pasirinkimas kroviniams, kurie į paskirties vietą turi būti pristatyti tam tikru laiku. Sunkvežimiai gali laikytis suplanuoto greičio ir maršruto, nepaisant kelio sąlygų ar reljefo. Krovinių gabenimas kelių transportu yra svarbus ir geriausias pasirinkimas greitai gendančių produktų bei gamybos žaliavų pristatymui.

Pristatymas iki pat Jūsų durų

Logistikos „nuo durų iki durų“ teikimas yra vienas iš unikalių krovinių vežimo keliais privalumų. Krovinių gabenimas keliais siūlo kompleksinį sprendimą, jungiantį siuntėjo ir gavėjo sandėlius.

 

Išvada

Krovinių gabenimo keliais paslaugos, kurias teikia ir BTR Logistics, turi daug privalumų. Jos yra gyvybiškai svarbios pasaulinei tiekimo grandinei dėl savo pritaikomumo, universalumo ir gebėjimo pasiūlyti lanksčius sprendimus. Krovinių gabenimas keliais vis dar yra patikimas ir efektyvus pasirinkimas įmonėms, optimizuojančioms savo gabenimo strategijas.

Jeigu norite užsisakyti mūsų teikiamas paslaugas arba gauti daugiau informacijos, užpildykite užklausos formą arba susisiekite su mumis telefonu + 370 46 410954 ar el. paštu: info@btr.lt

 

Kitos paslaugos